Pozvánka na RETRO turnaj ve smíšené čtyřhře konaný 15.5. od 13 hodin

05.05.2021 17:46

Drazí přátelé, členové a kamarádi,

na začátek sezóny 2021 jsme si pro Vás připravili nevšední zážitek a to konání RETRO turnaje ve smíšené čtyřhře pod záštitou staro / nového spolku TJ Rekreant Skorkov 1987 z.s.

Bude se jednat o nultý ročník a snad né poslední.

Datum konání je stanoveno na 15.5.2021 na tenisových kurtech ve Skorkově.

Od 13 hodiny začne registrace a kontrola povolené výbavy s přípitkem a občerstvením.
Samotný start je naplánován na +- 14 hodinu, avšak žádný stres, když začneme později, tak se taky nic nestane.

Podmínky registrace do turnaje:
- hrát může pouze člen spolku TJ Rekreant Skorkov 1987 z.s.
- dvojice budou pouze smíšené
- výbava: povoleny jsou pouze dřevěné tenisové rakety, sportovní oblečení a doplňky převážně v bílé barvě ( případné pruhy ve stylu Borg, McEnroce, Hájek Zdeněk jsou vítány a povoleny)
- obuv tenisová na antuku

Startovné: je stanoveno na 500 Kč na dvojici
Ceny budou pro všechny, pohoštění, "welcome drink" a na večer jsou domluveny řízky a sekaná od Honzy Vaněčka.
Pokud přinesete nějaké vlastní dobroty, nebudeme proti a naopak tím můžete částečně ovlivnit i konečné výsledky turnaje :-))

Pořadatelem jsem já a prosím o potvrzení vaší účasti formou SMS nebo emailu do 14.5.
Je možné, že budeme muset omezit počet hrajících smíšených dvojic například kvůli aktuální situaci s Covidem nebo Vrběticemi a bude platit, že "kdo dřív přijde, ten dříve mele" a také samozřejmě beru v potaz i výši sponzorského daru pro TJ Rekreant.

Snad jsem nic neopomenul a rád bych Vás tímto pozval na malé uvolnění a rozvolnění.

Sportu zdar,

Radek Matyska
608 028 723

p.s. případné roušky a respirátory akceptuji pouze v bílé barvě a taky nemám na všechny email, tak jestli o někom víte, že by se rád zúčastnil, prosím o přeposlání.