Ukončení sezóny a 35.výročí založení TJ Rekreant

15.10.2022

Ohlédnutí za třicátou pátou sezonou TJ REKREANT Skorkov 1987

V letošním roce 2022 uplynulo již 35 let od založení TJ REKREANT Skorkov a společně jsme si zavzpomínali na úžasné sportovní zážitky ale i na nelehké začátky v roce 1987, kdy tehdejší představitelé Národního výboru, KSČ i ČSTV bránili vzniku naší tělovýchovné jednoty. Je na místě poděkovat zakladatelům Josefu Uhrovi a Miloši Pivničkovi, kteří s podporou dalších sportovních nadšenců, šli za svým cílem a prosadili sportovní ideály proti politickým ….A tak začalo nekonečné množství práce s výstavbou a údržbou kurtů, klubovny, sociálního zázemí ale především organizování cyklistických závodů a desítek turnajů v nohejbale, volejbale, tenise, malém fotbale či sedmiboji. K tomu pořádání čarodějnic, dětských dnů AHOJ prázdniny, karnevalů na ledě, cvičení s dětmi "malí Rekreanti" a letos i prvního skorkovského MASOPUSTU. Zkrátka členové "Rekreantu" a další nadšenci pomáhají již 35 let s aktivním trávením volného času dětí, mládeže, dospělých a i nejstarší generace občanů našich obcí Skorkova, Podbrah a Otradovic, to vše dnes s velkou podporou obecního zastupitelstva. Dovolte, abych poděkoval všem za aktivní spolupráci a do dalších let popřál neutuchající nadšení a optimismus.

Jan Vaněček, předseda TJ REKREANT Skorkov 1987 z.s.

Výkonný výbor TJ Rekreant Skorkov 1987 z.s. zve všechny malé i velké rekreanty na narozeninovou oslavu 35 let našeho spolku a na ukončení letošní nejen sportovní sezony.

Sejdeme se v sobotu 15. října ve 14 hodin na hřišti a v klubovně, zasportujeme si, zavzpomínáme a prohlédneme fotky z našich akcí. Děti si u táboráku opečou buřty, my dospělí si dáme ovárek a naše šikovná děvčata by mohla přinést něco sladkého ke kávě.

Přijďte si užít zábavu s přáteli.

Honza Vaněček

P R O G R A M :

14:00 zahájení

14:15 soutěže pro děti - kuličky, chůdy, házení do plechovek, skok snožmo do výšky/dálky, lano - chůze, ručkování

15:00 soutěže pro dospělé - petangue, kuličky, vybíjená

16:30 hod sudem