Vážení rodiče a milé děti,

Naše organizace TJ Rekreant Skorkov připravila ve spolupráci s Obecním úřadem pro vaše děti projekt "malí rekreanti" kdy chceme nabídnout dětem ve věku 4 až 15 let možnost pravidelných pátečních sportovních odpolední v areálu TJ Rekreant. Naše nabídka a představa realizace je taková, že každé páteční odpoledne od 17:00 do 19:00 by děti, pod vedením a dozorem dospělých "rekreantů" sportovců, mohly využívat celý areál ve formě organizovaných soutěží nebo her. Chceme se staršími dětmi hrát kolektivní sporty jako například přehazovanou (základ pro volejbal), vybíjenou, fotbálek, florbal, basketbal, badminton, pin-pong, tenis, nohejbal a s těmi nejmenšími, za asistence vás rodičů, zkusit třeba jen chytit a hodit míč, skákat panáka nebo hrát hry jako Honzo vstávej, vyvolávanou, předávanou, slepou bábu a podobně. Samozřejmě počítáme i s oblíbenými soutěžemi družstev, které znáte z "AHOJ prázdniny".

Začínáme první květnový pátek 6.5.2022 a předpokládáme, že vydržíme až do konce září v závislosti na počasí a zájmu dětí. Bude to tedy dlouhá "šňůra" téměř dvaceti odpolední kdy se budeme setkávat a společně s dětmi sportovat. Máme jedinou podmínku pro účast dětí, kterou je členství v TJ Rekreant Skorkov z důvodu pojištění. Pro členství se uvádí pouze jméno, příjmení a rok narození a zaplacení ročního členského příspěvku. Pokud máte zájem o další informace nebo se případně chcete na cokoliv zeptat, pište prosím na email tjrekreant@email.cz. Prosíme, abyste poprvé přišli s dětmi i vy rodiče, je to důležité zejména pro vzájemnou komunikaci a nastavení pravidel a které budeme chtít po dětech i vás dodržovat.

Těšíme se na všechny malé sportovce :-)

Sportu ZDAR!!!

Eliška Housková, Jakub Krejza, Václav Vaňousek, Honza Vaněček, Tomáš Zach

Pravidla a podmínky účasti na sportovním odpoledni

• Děti mají vhodné oblečení a obutí = tričko, kraťasy, tepláky nebo legíny, mikina, čepice kšiltovka, tenisky s vhodným HLADKÝM vzorem podrážky

• Děti mají s sebou vlastní označenou láhev s pitím, případně malou svačinu ovoce, sušenku, malý ručník, kapesníky. Doporučujeme vše ve vlastním batůžku.
• Děti mají s sebou vlastní švihadlo. Další pomůcky jako míč, pálka, hokejka jsou vítány.
• Děti jsou zdravé bez zjevných obtíží nebo zranění.
• Děti jsou členy TJ Rekreant = mají zaplacené příspěvky.
• Rodiče nezasahují do cvičení vyjma přizvané spolupráce u nejmenších dětí.
• Rodiče dbají na včasný příchod dětí do cvičení.
• Rodiče nám dávají zpětnou vazbu, jak děti doma reagují na naše cvičení, co je nebaví a nebo naopak co by si přáli hrát nebo v čem soutěžit.