RETRO turnaj v Tenise - Memorial Radka Matysky smíšených dvojic

13.05.2023

Pozvánka na RETRO turnaj - Memorial Radka Matysky smíšených dvojic konaný 13.5.2023 od 10:00 hodin

Přátelé, členové a kamarádi,

na začátek sezóny 2023 jsme opět pro Vás připravili nevšední zážitek a to konání RETRO turnaje smíšených dvojic pod záštitou spolku TJ Rekreant Skorkov 1987 z.s.

Podmínky registrace do turnaje:

- hrát může pouze člen spolku TJ Rekreant Skorkov 1987 z.s.(výjimky budou projednané a popřípadě povolené organizátory)

- dvojice budou pouze smíšené

- výbava: povoleny jsou pouze dřevěné tenisové rakety, sportovní oblečení a doplňky převážně v bílé barvě ( případné pruhy ve stylu Borg, McEnroe nebo Zdenda Hájek jsou vítány a povoleny)

- obuv tenisová na antuku

Startovné: je stanoveno na 500 Kč na dvojici.

Ceny dostanou všichni účastníci ,dále pak bude připraveno bohaté pohoštění a "welcome drink".

Pokud přinesete nějaké vlastní dobroty, nebudeme proti.

Prosím o závazné potvrzení vaší účasti formou SMS nebo emailu do 10.5.2023

Při jakékoliv nejasnosti nebo jakéhokoliv dotazu mě neváhejte kdykoliv kontaktovat…

Martin Gebell

Tel.737200937