Turnaj v deblu 2023 (muži i ženy)

09.09.2023

DEBLY 9.9.2023

V sobotu 9.září 2023 jsme uspořádali tenisový turnaj v deblech žen a mužů. Sešlo se celkem 26 tenisových nadšenců, po rozlosování a společném focení jsme začali hrát ve skupinách na jeden set.

Děvčata hrála v týmech Tichá voda (Alice a Hanka), Překvapení (Radka a Vanesa), Black Horse (Markéta a Petra) a Holki (Klára a Gábina). Skupinu vyhrály Holki, druhé Překvapení, třetí Black Horse a čtvrtá Tichá voda. Ve vyřazovacím "pavouku" porazily Holki 6:2 Tichou vodu a Překvapení 7:5 Black Horse. V utkání o třetí místo zvítězily Black Horse nad Tichou vodou 6:2 a ve finále zdolalo Překvapení 6:4 Holki.

Konečné pořadí: 1.místo - Překvapení

2.místo - Holki

3.místo - Black Horse

4.místo - Tichá voda

Chlapy jsme nalosovali do dvou skupin, pořadí po všech zápasech bylo ve skupině

A – Lajna (Martin a Lukáš), Sparta (Roman a Pavel), Blonďáci (Dondoš a Štěpán) a Haraši (Harach a Honza), ve skupině B – Dědci (Luboš a Karel), Krejzy Cabroni (Jakub a Libor), Kačín, Lysabon, Esa (Pepíno a Matěj).

Následně v pavouku Lajna x Lysabon 6:4, Krejzy Cabroni x Blonďáci 6:2, Kačín x Sparta 6:2, Dědci x Haraši 6:1. V semifinále si poradili Dědci 6:3 s Kačínem a Lajna porazila 6:3 Krejzy Cabroně. V utkání o třetí místo po nervy drásajícím tiebreaku, ve kterém proměnili až 3 mečbol, zvítězili Krejzy Cabroni 7:6 (8:6) nad Kačínem. První místo celkem jasně získala Lajna, která si poradila 6:2 s Dědky.

Konečné pořadí: 1.místo - Lajna

2.místo - Dědci

3.místo – Krejzy Cabroni

4.místo – Kačín

5. až 8. místo Lysabon, Blonďáci, Haraši a Sparta

9.místo – Esa

Po celý den bylo krásné slunečné počasí, na září až neskutečné teplo. Děvčata přinesla sladké dobroty (perník, bábovka, palačinky…) byla bramboračka, saláty, sekaná, vaječná křepelčí tlačenka, naložená křepelčí vajíčka, pomazánky a ovoce. Za barem a pípou nás obsluhoval nezničitelný výběrčí příspěvků Zdenda Hájek. Po vyhlášení jsme večer upekli v peci kuřata s bramborami a k této ňamce nám hrála na hřišti muzika, kterou pořádal Hans, hostinský ze Skorkovské hospody.

Turnaj se vydařil po všech stránkách a tak se těšíme, že za 14 dní si to opět zopakujeme ale tentokrát v mixech.

Díky všem, Honza