1. Jaroslav Herout

2. Roman Jareš

3.

ZÁPIS & VÝSLEDKY

V sobotu 11.června jsme hráli další ročník tenisového turnaje v singlu. Účast byla bezvadná, 15 kluků a 7 holek.

Holky si zahrály ve skupině všechny mezi sebou (Lenka, Markéta, Hanka, Radka, Gábina, Vanesa a Nikola), skupinu vyhrála Nikola před Gábinou a stejné pořadí bylo i po vyřazovacím pavouku, kdy ve finále porazila Nikola Mikšovská 7:6 (tie-break 7/4) Gábinu Šimkovou. Děvčata hrála dlouhé výměny až do úplného vyčerpání, semifinále například musela Vanesa skrečovat.

Kluci si vylosovali tři skupiny, v "áčku" hráli Dondoš, Kouba, Jakub, Matěj a Pavel, v "béčku" hráli Luboš, Aleš, Martin, Jendito a Roman a v "céčku" Miloš, Vlasta, Honza, Jarda a Havran. Systém byl každý s každým ve skupině na jeden set od stavu 2:2 a potom vyřazovací pavouk, kam postoupili první a druhý z každé skupiny + dva nejlepší ze třetího místa. Celkovým vítězem se stal Jarda Herout, který ve finále porazil 7:5 Romana Jareše.

Celý den bylo prima tenisové počasí, o občerstvení se postaral Honza Vaněček, přípravou kurtů pomáhal Zdenda Hájek.